#Aksesuar#Avize#Diğer

Salonunuza Sahil Havası Katın

salon 5

Bazı yazlık evlerinin bu kadar nefes kesici görünmesini sağlayan şeyleri merak ettiniz mi? Bu, herkesin isteyeceği okyanus ortamını vermek için iyi bir şekilde dekore edilmiş olmasıdır. Bir kıyı evinde yaşıyorsanız veya kışın bile oturma odanızın yazın sıcak esintilerinin nasıl yapılabileceğini merak ediyorsanız, bu yazımız size ilham verecek. 

Salonunuza eklemek için bir aksesuar, denizyıldızı veya kabuklardan oluşan bir kase. Okyanusun veya kumsalların resimlerini odaya bir miktar daha ekleyebilirsiniz. Ev dekorasyon mağazalarına göz atarsanız, kabukları, denizyıldızı veya diğer plajdan ilham alan sahneleri içeren kıyı tasarımlarına sahip küçük lambalar bile bulabilirsiniz. Maceracı kumsal yöneticisi sahilde gerçekleştirilen sörf veya diğer sporları içeren sahneler isteyebilir. 

salon 1

salon 2

salon 3


salon 5

salon 6

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hangidekor.com, size en iyi ve en trend dekorasyon önerilerini, kategoriler halinde sunuyor. En trend dekorasyon önerileri için handedekor.com'u takip edin!

Hangidekor.com'da yayımlanan içerikler, farklı kaynaklardan derlenmiştir. Burada sergilenen eserlere ve fikirlere ait tüm haklar sahibine aittir.

To Top